Kesim Penuarı Çeşitleri

SınıfA-Plus
BaskıUygun
StokMevcut
KumaşÖzellikli
RenkSeçenekli

Ürünlerimiz büyük bir titizlik ve kalite ile imal edilip, isteğe bağlı olarak tarafımızca firmanızın logosunu bastırabilirsiniz.

Fine Serisi

%100 Polyester 190 tel dokunmuş kumaştan imal edilmiştir. Gramajı 60-65 g/m2’dir. Eni 110 cm boyu 148 cm ebatlarında olup, ürün etrafı overlok dikişi ile dikilmiştir. Yaka kısmı ince biyeli ve özel olarak imal edilmiş kırılmaz tutturma aparatı sayesinde her boyun ölçüsüne uyumludur.30 derece narin yıkama, ılık ütü tavsiye edilir.

Satin Lux Serisi

Kristal saten kumaştan imal edilmiştir. Net parlaklık, kayganlık ve yumuşak özelliklerine sahiptir. Gramajı 105-110 g/m2’dir. Eni 110 cm boyu 148 cm ebatlarında olup, ürün etrafı overlok dikişi ile dikilmiştir. Yaka kısmı ince biyeli ve özel olarak imal edilmiş kırılmaz tutturma aparatı sayesinde her boyun ölçüsüne uyumludur.30 derece narin yıkama, ılık ütü tavsiye edilir.

Eko Micro Serisi

%100 Mikro Polyester kumaştan imal edilmiştir. Su iticilik apresi ile kaplanmıştır. Gramajı 70 g/m2’dir. Eni 110 cm boyu 148 cm ebatlarında olup, ürün etrafı overlok dikişi ile dikilmiştir. Yaka kısmı ince biyeli ve özel olarak imal edilmiş kırılmaz tutturma aparatı sayesinde her boyun ölçüsüne uyumludur.40 derece narin yıkama, orta sıcaklık ütü tavsiye edilir.

Leather Serisi

Desen baskısı ardından su iticilik apresi kaplama yapılarak elde edilen kumaştır. Desen baskısı ile deri görünüm kazandırılmıştır. Gramaj: 90-95 g/m2’dir. Eni 110 cm boyu 148 cm ebatlarında olup, ürün etrafı overlok dikişi ile dikilmiştir. Yaka kısmı ince biyeli ve özel olarak imal edilmiş kırılmaz tutturma aparatı sayesinde her boyun ölçüsüne uyumludur.40 derece narin yıkama, orta sıcaklık ütü tavsiye edilir.

Stile Serisi

%100 Mikro Polyester kumaştan imal edilmiştir. Su iticilik apresi ile kaplanmıştır. Ayrıca kumaşa uygulanan özel baskı teknikleri ile estetik görünüm sağlanmıştır. Gramajı 70 g/m2’dir. Ayrıca Eni 110 cm boyu 148 cm ebatlarında olup, ürün etrafı overlok dikişi ile dikilmiştir. Yaka kısmı ince biyeli ve özel olarak imal edilmiş kırılmaz tutturma aparatı sayesinde her boyun ölçüsüne uyumludur.40 derece narin yıkama, orta sıcaklık ütü tavsiye edilir.

Exculisive Serisi

%20 pamuk %80 mikro polyester kumaştan imal edilmiştir. Su iticilik apresi ile kaplanmıştır. Gramajı 75 g/m2’dir. Eni 115 cm boyu 148 cm ebatlarında olup, ürün etrafı biyeli olup uzun ömürlü kullanım sağlanmıştır. Yaka kısmı ince biyeli ve özel olarak imal edilmiş kırılmaz tutturma aparatı sayesinde her boyun ölçüsüne uyumludur.40 derece narin yıkama, orta sıcaklık ütü tavsiye edilir.

Talimatlar

Beyaz renkli kesim önlükleri tercih edildiğinde, üzerine her renk baskı yapılabilir. Baskı ömrü, kumaş ömrü ile aynıdır. Ağartıcı kullanılmadan yapılan yıkamalar neticesinde ürünün kullanım ömrü çok uzundur. Siyah renkli kesim önlükleri tercih edildiğinde, yapılacak baskıların genellikle beyaz olması önerilir ve uygulanır, ancak isteğe bağlı renkli baskılar da yapılabilir. 30 derecede, ağartıcı kullanılmadan yıkama ve ılık ütüleme tavsiye edilir. Siyah renkli ürünlerde, baskının olduğu bölgenin kesinlikle ütülenmemesi baskı ömrünü uzatır.

Sipariş ve Satınalma

Detaylı ürün çeşitleri incelemek ve satın almak için canlı destek butonunu tıklayın.