Fön Penuarı Çeşitleri

SınıfA-Plus
BaskıUygun
StokMevcut
KumaşÖzellikli
RenkSeçenekli

Ürünlerimiz büyük bir titizlik ve kalite ile imal edilip, isteğe bağlı olarak tarafımızca firmanızın logosunu bastırabilirsiniz.

Satin Lux Serisi

Kristal saten kumaştan imal edilmiştir. Net parlaklık, kayganlık ve yumuşak özelliklerine sahiptir. Gramajı 105-110 g/m2’dir. Eni 65 cm boyu 72 cm ebatlarında olup, ürün etrafı overlok dikişi ile dikilmiştir. Yaka kısmı ince biye ipi ile her boyun ölçüsüne uyumlu hale getirilmiştir.30 derece narin yıkama, ılık ütü tavsiye edilir.

Eko Micro Serisi

%100 Mikro Polyester kumaştan imal edilmiştir. Su iticilik apresi ile kaplanmıştır. Gramajı 70 g/m2’dir. Eni 65 cm boyu 72 cm ebatlarında olup, ürün etrafı overlok dikişi ile dikilmiştir. Yaka kısmı ince biye ipi ile her boyun ölçüsüne uyumlu hale getirilmiştir.40 derece narin yıkama, orta sıcak ütü tavsiye edilir.

Exculisive Serisi

%20 pamuk %80 mikro polyester kumaştan imal edilmiştir. Su iticilik apresi ile kaplanmıştır. Gramajı 75 g/m2’dir. Eni 72 cm boyu 45 cm ebatlarında olup, ürün etrafı biyeli olup uzun ömürlü kullanım sağlanmıştır. Yaka kısmı ince biye ipi ile her boyun ölçüsüne uyumlu hale getirilmiştir.40 derece narin yıkama, orta sıcak ütü tavsiye edilir.

Sipariş ve Satınalma

Detaylı ürün çeşitleri incelemek ve satın almak için canlı destek butonunu tıklayın.