30
May

PENUAR

KESİM PENUARI

FINE SERİSİ

%100 Polyester 190 tel dokunmuş kumaştan imal edilmiştir. Gramajı 60-65 g/m2’dir. Eni 110 cm boyu 148 cm ebatlarında olup, ürün etrafı overlok dikişi ile dikilmiştir. Yaka kısmı ince biyeli ve özel olarak imal edilmiş kırılmaz tutturma aparatı sayesinde her boyun ölçüsüne uyumludur.30 derece narin yıkama, ılık ütü tavsiye edilir.

SATIN LUX SERİSİ

Kristal saten kumaştan imal edilmiştir. Net parlaklık, kayganlık ve yumuşak özelliklerine sahiptir.  Gramajı 105-110 g/m2’dir. Eni 110 cm boyu 148 cm ebatlarında olup, ürün etrafı overlok dikişi ile dikilmiştir. Yaka kısmı ince biyeli ve özel olarak imal edilmiş kırılmaz tutturma aparatı sayesinde her boyun ölçüsüne uyumludur.30 derece narin yıkama, ılık ütü tavsiye edilir.

EKO MİCRO

%100 Mikro Polyester kumaştan imal edilmiştir. Su iticilik apresi ile kaplanmıştır. Gramajı 70 g/m2’dir. Eni 110 cm boyu 148 cm ebatlarında olup, ürün etrafı overlok dikişi ile dikilmiştir. Yaka kısmı ince biyeli ve özel olarak imal edilmiş kırılmaz tutturma aparatı sayesinde her boyun ölçüsüne uyumludur.40 derece narin yıkama, orta sıcaklık ütü tavsiye edilir.

LEATHER SERİSİ

Desen baskısı ardından su iticilik apresi kaplama yapılarak elde edilen kumaştır. Desen baskısı ile deri görünüm kazandırılmıştır. Gramaj: 90-95 g/m2’dir. Eni 110 cm boyu 148 cm ebatlarında olup, ürün etrafı overlok dikişi ile dikilmiştir. Yaka kısmı ince biyeli ve özel olarak imal edilmiş kırılmaz tutturma aparatı sayesinde her boyun ölçüsüne uyumludur.40 derece narin yıkama, orta sıcaklık ütü tavsiye edilir.

STILE SERİSİ

%100 Mikro Polyester kumaştan imal edilmiştir. Su iticilik apresi ile kaplanmıştır. Ayrıca kumaşa uygulanan özel baskı teknikleri ile estetik görünüm sağlanmıştır. Gramajı 70 g/m2’dir. Ayrıca Eni 110 cm boyu 148 cm ebatlarında olup, ürün etrafı overlok dikişi ile dikilmiştir. Yaka kısmı ince biyeli ve özel olarak imal edilmiş kırılmaz tutturma aparatı sayesinde her boyun ölçüsüne uyumludur.40 derece narin yıkama, orta sıcaklık ütü tavsiye edilir.

EXCULISIVE SERİSİ

%20 pamuk %80 mikro polyester kumaştan imal edilmiştir. Su iticilik apresi ile kaplanmıştır. Gramajı 75 g/m2’dir. Eni 115 cm boyu 148 cm ebatlarında olup, ürün etrafı biyeli olup uzun ömürlü kullanım sağlanmıştır. Yaka kısmı ince biyeli ve özel olarak imal edilmiş kırılmaz tutturma aparatı sayesinde her boyun ölçüsüne uyumludur.40 derece narin yıkama, orta sıcaklık ütü tavsiye edilir.

Penuar, Kesim Önlüğü, Pencereli Penuar, Fön Önlüğü, Tişört, T-shirt, Baskılı tişört, Baskılı Penuar, Baskılı Kesim Önlüğü, Baskılı Tişört, Boya Önlüğü, Personel Önlüğü, Kuaför Salon Tasarım, Salon Tasarım, Berber Koltuğu, Salon Tasarım, Dinçer Penuar, Çocuk Penuarı, Standart Penuar, Tarama Penuarı, Klasik Penuar, Hair cutting cape, Salon capes, Kuaför Önlüğü, Barber cape, Salon Apron, Capes, Cutting cape