Hakkımızda


Ürüne markasının(PENUAR) adını veren ve 20 yıllık ticari tecrübesi ile oluşturduğu birikimlerini, kuaför sektöründe değer haline getiren firmamız İstanbul Ataşehir deki modern tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluş anından itibaren %100 kalite ilkesini hedefleyen kurumumuz, Türkiye kuaför salonlarını renklendirirken, farklı tasarım ürünleri ile kuaför tekstil ürünlerinde sektörüne ve rakiplerine ışık tutmaya devam etmektedir. Profesyonel kadrosu ile çağın gelişim ve ihtiyaçlarını yakından takip eden kurumumuz, kuaför salonlarında çalışan personellerin, müşterilerin şıklığını ve rahatlığını göz önünde tutarak sunduğu ürünler ile kaliteyi her zaman ön planda tutmuştur

Firmamız, Saç kesim önlüğü, baskılı saç kesim önlüğü, baskılı penuar, baskılı boya önlüğü, baskılı fön önlüğü, baskılı personel önlüğü, beyaz iş önlüğü, kimono, güzellik uzmanı önlüğü, boya tutmayan boya önlüğü, açıcıdan etkilenmeyen boya önlüğü, baskılı tişört gibi ürünleri en üst kalitede ve titizlikle üretmektedir.

Firmamız promosyonel anlamda faaliyet göstermektedir. Kurumsal saç bakım ve boya markalarına, yüksek adetli baskılı penuar, baskılı boya önlüğü, baskılı saç boyası kabı, baskılı saç boya fırçası, baskılı havlu ürünleri ile birlikte kurumsal ve kurumsallık yolunda hızla ilerleyen kuaför salonları için de küçük adetli baskılı penuar iş önlüğü, baskılı tişört, baskılı gömlek üretimi yapmaktadır.

Kurumsallık yolunda ilerleyen kuaförlerimize, grafik tasarım anlamında ücretsiz hizmet vererek kendi markalarını oluşturma ve markalarını kullandıkları tekstil ürünlerine basmakla ilgili ileri teknoloji baskı makinaları ile yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

Özellikle Avrupa ülkelerinde yaptığı özel ve yüksek kaliteli ürünler ile Penuar markası birçok kuaförün birinci tercihi haline gelmiştir.

VİZYON

Sektörümüzde Türkiye liderliğini sürdürürken müşteri odaklı hizmetlerimizin kalite düzeyine uluslararası pazarda kabul gören standartlara yükseltirken markamızı dünya pazarına taşıyıp kabul görmesini sağlamak ana hedefimizdir.

MİSYON

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek firmamıza özgü ürün ve hizmetler ile sektöre ve ülkemize katma değer yatarak öncü olmak.

SHEMANO FACEBOOK

Bizi Takip Edin

Ürün ve fırsatlardan yararlanmak için bizleri takip edin.

TAKİP ET

SHEMANO TWİTTER

Bizi Takip edin

Ürün ve fırsatlardan yararlanmak için bizleri takip edin.

TAKİP ET

SHEMANO INSTAGRAM

Bizi Takip Edin

Ürün ve fırsatlardan yararlanmak için bizleri takip edin.

TAKİP ET

SHEMANO GOOGLE

Bizi Takip Edin

Ürün ve fırsatlardan yararlanmak için bizleri takip edin.

TAKİP ET

Referanlarımızdan

Language »